font 1 font 2 font 3

Kontaktujte nás:

DOMOV DŮCHODCŮ ČÁSLAV
Nazaret 94 a 59
286 01 Čáslav

E-mail
info@ddcaslav.cz

Datová schránka
ID uy8r7h4

Najdete nás na:
facebook
Spolupracujeme:
stredocesky caslav mpsv
Tento web splňuje nová pravidla přístupného webu pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy, provedenou zákonem č. 81/2006 Sb.
Viz Pravidla přístupnosti.
poutac 3

Základní informace

Prostředí domova nabízí uživatelům bezbariérové ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových či třílůžkových pokojích s předsíní a sociálním zařízením, které je samostatné nebo společné pro dva pokoje. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem.

Mimo pokoj jsou v prostorách DD k dispozici společné prostory – společenské místnosti, místnosti pro volnočasové aktivity, terasa či zahrada s altánkem. Domov také disponuje vlastním stravovacím provozem, který je v omezeném režimu otevřen také pro zaměstnance a externí strávníky. Uživatelé se mohou stravovat v jídelně budovy, kde jsou ubytováni nebo na pokojích (dle možností uživatele).
Mezi základní služby, které DD zajišťuje, patří mj. sociální poradenství, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím či aktivizační činnosti.

Nedílnou součástí pobytu v domově je i kulturní a zájmová činnost, která je nabízena uživatelům vzhledem k jejich potřebám, zájmům a dle zdravotního stavu.

Od září 2014 jsme v našem domově zavedli pro uživatele novou službu, kterou je tzv. muzikoterapie. Více informací o této službě naleznete zde.