font 1 font 2 font 3

Kontaktujte nás:

DOMOV DŮCHODCŮ ČÁSLAV
Nazaret 94 a 59
286 01 Čáslav

E-mail
info@ddcaslav.cz

Datová schránka
ID uy8r7h4

Najdete nás na:
facebook
Spolupracujeme:
stredocesky caslav mpsv
Tento web splňuje nová pravidla přístupného webu pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy, provedenou zákonem č. 81/2006 Sb.
Viz Pravidla přístupnosti.
poutac 3

Ubytování a strava

Ubytování poskytujeme v obou budovách domova. Nabízíme uživatelům bezbariérové ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových či třílůžkových pokojích s předsíní a sociálním zařízením. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, v ostatních případech je sociální zařízení společné pro dva pokoje. Pokoje jsou vybaveny nábytkem a v rámci individuálního přístupu a možností poskytovatele umožňuje DD pokoj dále dovybavit i vlastním drobnějším nábytkem uživatele, jeho vlastními drobnými předměty nebo i vlastními lůžkovinami.

Ubytování rovněž zahrnuje celodenní stravování, a to 5x denně (u diabetiků 6x denně). Uživatelé mají k dispozici klasickou racionální stravu, diabetickou stravu, žlučníkovou stravu a kombinovanou stravu složenou z diabetické a žlučníkové stravy.

Domov disponuje vlastní prádelnou, která zajišťuje praní osobního i ložního prádla, včetně sušení, žehlení i drobných oprav.